بایگانی مرداد ۱۴۰۰ :: نرده حفاظ آهنی ساختمان

نرده حفاظ آهنی ساختمان

تولید و نصب انواع نرده حفاظ فلزی ساختمان

نرده حفاظ آهنی ساختمان

تولید و نصب انواع نرده حفاظ فلزی ساختمان

۶ مطلب در مرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

 

 درب آکاردئونی غرب تهران


درب پارکینگ ریلی که به صورت اتوماتیک کار می کند، یکی از پرکابردترین و رایج ترین درب های مورد استفاده برای اماکنی همانند پارکینگ هاست. باز و بسته شدن این درب ها با حرکت روی یک ریل انجام می شود. نام دیگر این درب ها درب آکاردئونی یا درب کشویی است. ساختار این درب ها به این شکل است که یک طرف درب که طولی بیش از 2 متر دارد، با حرکت روی ریل به جهت راست یا چپ به صورت کشویی حرکت می کند و باعث باز شدن محل ورود می شود. در این مقاله قصد آن را داریم تا ساخت درب پارکینگ غرب تهران را مورد بررسی قرار دهیم.

اگر غرب تهران هستید، ساخت حفاظ های ساختمان خود را به ما سفارش دهید

با تلفن 09124199829   تماس بگیرید

درب ریلی اتوماتیک پارکینگ چه ویژگی هایی دارد؟
این درب ها ویژگی هایی دارند که در ادامه به آن ها اشاره شده است:
• اولین ویژگی این درب ها در سرعت بالای آن هاست. به طوری که به سرعت باز و بسته می شوند.
• آسان بودن کار با آن ها ویژگی دوم است.
• امکان کنترل از راه دور و ریموت کنترل ویژگی بعدی آن است.
• کنترل این درب ها حتی با تلفن همراه هم امکان پذیر است.
• به کارگیری این درب ها برای درب های عریض امکان پذیر است.
• برای مواقع اضطراری می توان از باطری استفاده کرد.
• می توان از سنسور چشمی و حرکتی مادون قرمز به منظور کنترل سرعت استفاده کرد.
• این درب ها بی صدا بوده و تردد نامحدود امکان پذیر است.
درب های پارکینگ ریلی اتوماتیک چه مزایایی دارد؟
ساختار این درب ها که توسط آهنگری انجام میشود به گونه ای است که امکان نصب درب نفر رو درون آن ها وجود دارد که با استفاده از آن، نیازی نیست که درب به صورت مکرر باز و بسته شود. که این مساله نهایتا باعث می شود عمر مفید درب افزایش یافته و از استهلاک آن جلوگیری شود.
از دیگر مزایای این درب ها آن است که در صورت عریض بودن درب پارکینگ، می توان از درب کشویی در طرفه برای باز و بسته کردن استفاده کرد.
مزیت سوم درب های پارکینگ ریلی در کم صدا بودن و عدم آلودگی صوتی آن است که از این نظر اسباب آزار همسایه ها نمی شود.


حساس بودن در برابر موانع مزیت دیگر این گونه درب هاست که خرابی و آسیب را کاهش می دهد. کم بودن میزان فضای اشغال شده را می توان دیگر مزیت مهم این قبیل درب ها دانست. با ریموت کنترل می توان به راحتی و بدون آن که از خودرو پیاده شوید، درب را باز و بسته کنید. سرعت بالا در استفاده و مقاومت بالا در مقابل تغییرات آب و هوایی را می توان به عنوان دو مزیت مهم دیگر درب های ریلی پارکینگ برشمرد. ساخت درب ریلی توسط جوشکار سیار غرب تهران
انواع درب پارکینگ ریلی
درب های پارکینگ ریلی به دو نوع درب ریلی تک لنگه و درب ریلی دو لنگه تقسیم می شود که در ادامه به توضیح مختصر هر کدام پرداخته ایم.
درب ریلی تک لنگه
ساختار این درب ها به گونه ای است که تنها یک لنگه تشکیل دهنده آن است که این یک لنگه به هنگام باز شدن به درون محفظه دیوار می رود و به هنگام بسته شدن از آن خارج می شود. که این ویژگی باعث میشود برای حفاظ پنجره هم کارربردداشته باشد. این نوع درب ها بیشتر در پارکینگ هایی استفاده می شود که ورودی ان ها خیلی عریض نیست و محفظه دیوار به اندازه کافی فضا برای رفتن لنگه درب به درون آن دارد.
درب ریلی دو لنگه
این نوع درب پارکینگ ریلی در واقع شامل دو لنکه درب است که در کنار یکدیگر هستند. به هنگام باز و یا بسته شدن درب، این دو لنگه روی ریل حرکت می کند. سرعت باز و بسته شدن درب دو لنگه در مقایسه با درب تک لنگه بیشتر است. این نوع درب ها بیشتر در جاهایی نصب می شود که دیوار یک سمت محفظه کافی برای مخفی شدن لنگه درب ندارد یا این که سازنده ساختمان قصد دارد مدت زمان باز و بسته شدن کم تر باشد.
ساخت درب پارکینگ غرب تهران
به دلیل انبوه فراوان استفاده از خودرو در شهر تهران، لزوم پارک کردن آن ها در پارکینگ های ایمن همواره مورد توجه صاحبان خودروها بوده است. در ساخت پارکینگ ها، باز و بسته شدن آسان درب یکی از موارد مورد توجه است. درب پارکینگ ریلی راهکاری است که می توان بدون اشغال فضای زیاد، به راحتی درب پارکینگ را باز و بسته کرد و برای درب آهنی حیاط هم از آن استفاده میشود. بیشتر این درب ها اتوماتیک بوده که به آسانی و با ریموت کنترل، باز و بسته می شود. ساکنان مناطق و محله های غرب تهران می توانند برای درب پارکینگ خود با مراکز ساخت درب پارکینگ ریلی غرب تهران تماس برقرار کرده و با هزینه مقرون به صرفه پارکینگ خود را به درب ریلی مجهز کنند.

 • almas site
 • ۰
 • ۰

 

 

حفاظ پنجره تهران

حفاظ آهنی از جمله راهکارهایی است که می توان با آن امنیت و زیبایی خانه را افزایش داد. حفاظ های آهنی مانند درب آکاردئونی هم مانع از ورود افراد ناآشنا و سارقین به منزل و ساختمان می شود و هم از سقوط اشیا از داخل ساختمان و منزل به بیرون جلوگیری می کند. امروزه حفاظ های آهنی در اشکال، انواع و رنگ های مختلف تولید و عرضه می شود. البته انتخاب نوع این حفاظ ها می تواند با توجه به سلیقه و بودجه افراد، ویژگی های آن ها و نیز توجه به نما و سایر اجزای ساختمان انجام شود. در ادامه مقاله به بررسی انواع حفاظ آهنی ساختمان پرداخته ایم.

حفاظ های ساختمان خود را به صنایع فلزی آریا سفارش دهید

با تلفن زیر در همه مناطق تهران

       09126215957     09122111190

حفاظ میله ای
یکی از انواع حفاظ های آهنی، نوع میله ای آن است که از رایج ترین نوع حفاظ ها در منازل محسوب می شود و روی پنجره ها را می پوشاند. حفاظ های میله ای خود به دو مدل تقسیم می شود که شامل داخلی و خارجی است. مدل خارجی در بخش بیرونی ساختمان و روی قاب پنجره قرار می گیرد. اما مدل داخلی روی از داخل منزل روی قاب پنجره به عنوان حفاظ پنجره قرار گرفته و نصب می شود. امروزه مدل های مختلفی از حفاظ های میله ای تولید می شود که در عین افزایش ایمنی ساختمان ها، نمای بسیار زیبایی هم ایجاد می کنند.

حفاظ ریلی یا متحرک
حفاظ ریلی یا متحرک نوع دیگری از حفاظ های آهنی است. این حفاظ ها با قابلیت باز و بسته شدن باعث می شود که دیگر حفاظ دور پنجره ها دیده نشود و زیبایی پنجره ها بیشتر نشان داده شود.

حفاظ بالکن کشویی

حفاظ متحرک
حفاظ متحرک یا قابل جداسازی نوع دیگری از حفاظ های آهنی است که عمدتا توسط مغازه ها، کسب و کارها و نیز خانه های ویلایی خارج از شهرها و حفاظ بالکن استفاده می شود. زیبایی در این نوع حفاظ ها اهمیت چندانی ندارد و گاهی مشاهده می شود که همه سطح حفاظ با ورقه ای ضخیم پوشیده می شود.

حفاظ ساده
این نوع از حفاظ آهنی از جمله پراستفاده ترین نوع حفاظ های آهنی محسوب می شود. زیرا قیمت مناسب آن باعث محبوبیت و کاربرد بیشتر آن شده است. ساخت حفاظ های ساده به طور معمول از قوطی هایی با ابعاد 20 در 20 یا 20 در 30 انجام می شود. طرح کلی آن هم با قرار گرفتن این قوطی ها به صورت افقی و عمودی ایجاد می شود. در برخی از موارد بالای قوطی های عمودی نیزه قرار می دهند که به حفاظ های نیزه ای شناخته می شود. در شهر تهران به دلیل شلوغی بسیار زیاد، لزوم حفاظت از منازل و ساختمان ها و افزایش امنیت آن ها مساله ای بسیار مهم برای صاحبان آن ها به شمار می رود. درب های آکاردئونی برای حفاظ پنجره غرب تهران و درب ها گزینه بسیار مناسبی برای حفاظت از آن ها در شهر تهران است جوشکار سیار غرب تهران که به دلیل مقاومت بالا و ساختار آهنی مستحکم آن ها مورد استقبال و استفاده بسیاری از مالکان و صاحبان منازل و ساختمان ها شده است. حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان غرب تهران که در محدوده مناطق غربی تهران استفاده می شود انتخاب ایده آلی است که ساکنان این مناطق در شهر تهران بتوانند آسایش و آرامش خاطر را با آهنگری غرب تهران به هنگام نبودشان در منازل و محل کار داشته باشند.

حفاظ شاخ گوزنی در تهران

حفاظ شاخ گوزنی
از جمله رایج ترین نوع حفاظ های آهنی در تهران که روی دیوارها نصب می شود، حفاظ شاخ گوزنی است. این نرده ظاهر زیبایی دارد و هزینه نصب آن ها نیز نسبتا بالاتر است. زیبایی این نرده ها را می توان با رنگ آمیزی جذاب دوچندان کرد.

حفاظ بوته ای
این نوع حفاظ آهنی که روی دیوارها نصب می شود همانند نرده های شاخ گوزنی از نوع خاردار به شمار می رود. نصب این حفاظ توسط آهنگری غرب تهران باعث ایجاد سپری امنیتی بر بالای دیوار شده و مانع مستحکمی برای صعود به بالای آن ایجاد می کند. نصب این نوع نرده ها هم آسان و کم زحمت است.

حفاظ لیلیوم
این نوع نرده های آهنی از جمله زیباترین نرده هایی است که در شهر تهران استفاده می شود. در عین زیبایی، امنیت این نوع نرده ها هم نسبتا بالاست. طراحی ظاهر این نرده از روی شکل گل لیلیوم انجام شده است و نام این نرده آن هم برگرفته از نام این گل است. معمولا برای رنگ آمیزی این نوع نرده ها از دو رنگ استفاده می شود. طرح این حفاظ به این شکل است که از قسمت پایین میله نرده، گل ها به سمت اطراف باز می شود که با بالا رفتن ارتفاع این طرح ادامه می یابد. بنابراین ساخت این نرده ها در هر ارتفاعی امکان پذیر است.

حفاظ نیزار
این نوع حفاظ روی دیوار از حفاظ آهنی می تواند روی در و دیوار نصب شود. علاوه بر افزایش امنیت منازل، این نوع نرده ها یک دکوراسیون هم به شمار می رود که زیبایی بی نظیری دارد. از مزایای این نرده آن است که امکان جوشکاری تمام شاخه های حفاظ به شاسی به صورت مستقیم امکان پذیر است.


در این مقاله کوشش کردیم انواع حفاظ های آهنی پنجره و دیوار را مورد بررسی قرار دهیم. امروزه اشکال و مدل های متنوعی از این حفاظ ها تولید می شود که هر یک با توجه به ویژگی های خود به لحاظ ظاهری و میزان امنیت ایجاد شده با یکدیگر تفاوت دارد. البته سلیقه افراد در کنار میزان هزینه و ویژگی های این حفاظ ها در خرید و نصب آن تاثیرگزار است.

 • almas site
 • ۰
 • ۰

 

امروزه برای آسان‌تر شدن بازیافت دو روش به وجود آمده است که نام آن دو روش عبارت است از: تفکیک ضایعات در مبدا و تفکیک ضایعات در مقصد. تفکیک در مبدا اصولا به تفکیک هایی می گویند که در خیابان ها و انواع فروشگاه ها و در سطح شهر می باشد و این به روش سطل‌های جداسازی و سبد‌ها انجام می‌شود. تفکیک در مقصد اصولا به تفکیک هایی می گویند که مکان ویژه ایی را درنظر گرفته‌اند که نام آن مکان ، مرکز بازیافت می‌باشد.
از چیز‌هایی که شاید به روشنی توجه ما را جلب نمی‌کند اما فقدان آن چهره و محل زندگی‌مان را مختل و زشت کرده، نبودن خریدار ضایعات آن هم به صورت حضور درمحل می‌باشد. یکی از وظایف شهروندی و اجتماعی ما علاوه بر تفکیک زباله ‌ها از ضایعات ، سپردن ضایعات مختلف به خریداران ضایعات در محل می‌باشد تا هم خود ما از مواد قابل استفاده خود سود کنیم و هم به منابع ملی کمک کرده باشیم. دراین مطلب تلاش کردیم اهمیت حضور خریدار ضایعات در محل را برجسته کرده و نشان دهیم.

 

برای فروش ضایعات در تهران و کرج و اطلاع از قیمت روز انواع ضایعات با تلفن

‎ 09124199829

تماس بگیرید

خریدار ضایعات آهن

کارخانه خریدار ضایعات آهن تهران به مدیریت آقایان عبدی و نوری به سرعت در محل حاضر شده و با قیمت عالی ضایعات آهن را خریداری میکند

خریدار ضایعات تهران قیمت ضایعات فلزی قیمت انواع ضایعات آهن در تهران خریدار ضایعات آهن مرکز خرید و فروش ضایعات

برای اطلاع از قیمت روز ضایعات آهن به صفحه اصلی همین سایت مراجعه کنید یا با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید.

خریدار ضایعات در محل تهران

‎ 09124199829

 • almas site
 • ۰
 • ۰

 

دستگاه موکت شور

شیوه کار دستگاه های مبل شویی و موکت شویی صنعتی
دستگاه مبل شویی و موکت شویی دارای یک منبع آب می باشد که پودر مخصوص شوینده را به آن اضافه می کنند همچنین دارای یک دستگاه مخصوص مکش نیز می باشد که بعد از مخلوط شدن کثیفی ها با آب و مواد شوینده ، با استفاده از آن کثیفی ها را به داخل دستگاه هدایت می کنیم. بعد از اتمام کار و خشک شدن موکت ها شاهد منظره ای زیبا از فضای داخلی منزل خود خواهید بود که در آن درخشش ویژه مبلمان به چشم می خورد.‌ کاور مبل در تهران
قیمت دستگاه شستشوی موکت
دستگاه موکت شویی دارای قیمت مناسبی می باشد. موکت ها از جمله زیر انداز هایی هستند که در صورت کثیف و یا خیس شدن زود بو می گیرند برای همین نیاز به دستگاهی که بتواند از بو گرفتن آن ها جلوگیری کند احساس می شود. اگر به فروشگاه های لوازم الکترونیکی مراجعه کنید می توانید دستگاه موکت شویی را پیدا کنید ولی اگر می خواهید این دستگاه را در کمترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت خریداری کنید چاره ای جز مراجعه به معتبر ترین فروشندگان ندارید برای این کار می توانید شخصا به آن ها مراجعه کنید یا این که دستگاه را به شیوه غیر حضوری سفارش دهید. با خرید اینترنتی حتی می توانید در برخی مواقع از تخفیف های بسیار خوبی نیز برخوردار باشید که این امر به  کاهش هزینه ها و قیمت کمک شایانی می کند.
دستگاه موکت شویی ارزان
اگر می خواهید ارزان ترین دستگاه مبل شویی صنعتی و موکت شویی را خریداری کنید می توانید دستگاه های تک کاره را به جای دستگاه های چند کاره خریداری کنید ولی در کل مراجعه به کارشناسان فروشی که بتوانند شما را در جهت خریدی بهتر و مطمئن تر یاری کنند امری است که بیشترین تاثیر را در خرید دستگاه ارزان دارد.
ارزان ترین و در عین حال بهترین دستگاه های شستشوی موکت و مبل شویی در فروشگاه های معروف لوازم الکترونیکی وجود دارند ، لازم به ذکر است که این فروشگاه ها هم شامل فروشگاه های حضوری و هم شامل فروشگاه های اینترنتی می شوند.

دستگاه شوینده موکت سرعت بسیار بالایی را نسبت به شستشوی دستی موکت دارد همچنین خرید این دستگاه از لحاظ این که دیگر لازم نیست با مراجعه به شرکت موکت شویی هزینه زیادی را پرداخت کنیم بسیار به صرفه تر است. جا به جایی دستگاه موکت شویی نیز به جهت سبک بودن آن راحت است همچنین قرار دادن آن در صندوق عقب و بردن آن به محلی دیگر امکان پذیر است.
به علت قیمت بسیار مناسبی که دستگاه مبل شویی دریلی دارد بسیاری از افراد به جای مراجعه به موکت شویی ها اقدام به شستشوی موکت های خود با این دستگاه می کنند ، این دستگاه که در بسیاری از فروشگاه های لوازم خانگی وجود دارد هم به صورت خرده و هم به صورت عمده قابل خریداری است که خرید جزئی آن از فروشگاه ها و خرید عمده آن از شرکت های تولید کننده انجام می پذیرد ، بدیهی است که خرید عمده این دستگاه تخفیف های بسیاری را در پی دارد.

مبل شویی تهران در منزل ویژه شمال، جنوب، شرق و غرب تهران

 • almas site
 • ۰
 • ۰

انواع سنگ نما

 

عکس سنگ مرمر

نمای بیرونی ساختمان یکی از کارکردهای مهم ساختمان سازی می باشد که علاوه بر تاثیر زیباسازی در محیط شهری , به استحکام و دوام بیشتر ساختمان نیز کمک می کند و در سنگبری در اصفهان به فروش میرسد.

نماسازی با مصالح با کیفیت می تواند مقاومت ساختمان شما را در برابر آسیب های طبیعی مانند سیل , باران شدید و … افزایش دهد و به مصرف بهینه ی انرژی نیز کمک کند و از هدر رفتن انرژی جلوگیری نماید.

 یکی از متداول ترین مصالح برای نمای ساختمان سنگ طبیعی , سنگ مصنوعی و آجرنما می باشد. که سنگ ها به دلیل جذابیت و استحکام ویژه ای که دارند از گذشته تا کنون همیشه مورد توجه پیمانکاران و معماران بوده اند.

سنگ نما طبیعی جز رایج ترین مصالح ساختمانی برای نمای داخلی و نمای خارجی ساختمان ها هستند و به دلیل دوام و عمر بالا در بسیاری از ساختمان های قدیمی و با ارزش مانند کاخ ها و عمارت ها استفاده می شدند.

سنگ های طبیعی دارای فهرست بیشماری هستند مانند سنگ مرمر , سنگ گرانیت , ماسه سنگ , تراورتن و … که همه ی آن ها برای نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.

سنگ های طبیعی را می توان به طور کلی به سه گروه زمین شناسی تقسیم کرد: سنگهای رسوبی مانند سنگ آهک و ماسه سنگ ، سنگهای دگرگون مانند تخته سنگ و سنگ مرمر و در نهایت ، سنگهای آذرین مانند گرانیت.

در انتخاب بهترین نوع سنگ ، معماران باید عوامل متعددی را در نظر بگیرند از جمله ظاهر ، کاربرد مورد نظر ، اندازه پروژه و مهمتر از همه ، کامپوزیتی که استحکام و دوام کافی را ارائه می دهد. کارخانه سنگ اصفهان از جمله کارخانه های برتر کشور می باشد که از نظر کیفیت و قیمت پایین نمونه و زبان زده است.

تراورتن شکلاتی گل پنبه ای

گرانیت : گرانیت یک سنگ دانه درشت است که از کریستال های به هم پیوسته تشکیل شده است. این سنگ یکی از رایج ترین سنگ های موجود در جهان است و یک مصالح ساختمانی بسیار محبوب برای پوشش های داخلی و خارجی است. گرانیت به دلیل دوام و ماندگاری رنگ و بافت آن مشهور است.

سنگ مرمر: سنگ مرمر تاریخ غنی و پر فراز و نشیبی داشته است. این نوع سنگ جز سنگ های بسیار گرن قیمت و با ارزش می باشد و به همین دلیل امروزه در نما سازی ساختمان ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

تراورتن: تراورتن ها جز مستحکم ترین و با دوام ترین سنگ ها هستند و به همین دلیل برای نمای ساختمان ها گزینه ی بسیار مناسب می باشند. دیوارهای خارجی با این سنگ  جادویی همیشه در نور خود می درخشند.

 با کیفیت ترین و مناسب ترین سنگ ها را می توانید در کارخانه سنگ اصفهان پیدا کنید. اگر به دنبال خریدی راحت تر هستید می توانید با شماره های کارخانه سنگ ساختمانی اصفهان تماس بگیرید و اقدام به سفارش غیر حضوری  سنگ مورد نظر خود به صورت عمده یا خرده نمایید.

برای نما سازی ساختمان به سنگی نیاز است که در عین زیبایی بتواند در برابر عناصر جوی بدون خراب شدن مقاومت کند و  تا چندین سال زیبا باقی بمانند.تراورتن ها همیشه به دلیل ظرافت طبیعی و نفوذ ناپذیری آنها در شرایط بیرونی انتخاب درستی هستند. به همین دلیل نمادین ترین سازه های دوران باستان که هنوز هم پابرجا هستند از سنگ تراورتن ساخته شده اند.

البته نکته ی مهم در رابطه با نمای ساختمان با سنگ طبیعی هزینه ی بسیار زیاد آن می باشد که باتوجه به شرایط فعلی و قیمت های بسیار بالای مصالح ساختمانی , امروزه افراد تمایل کمتری به سنگ طبیعی نشان می دهند و از جایگزین های آن مانند سنگ مصنوعی در نماسازی ساختمان استفاده می کنند. که همه این نوع سنگ ها در این سنگ فروشی در اصفهان عرضه میشود

سنگ مصنوعی نوعی مصالح ساختمانی است که ظاهری بسیار شبیه به سنگ طبیعی داشته و از استحکام بالایی نیز برخوردار است و امروزه در صنعت ساختمان سازی کاربردهای فراوانی دارد.

برخی از سنگ های مصنوعی از لحاظ رنگ بندی و طراحی به قدری از ظرافت و زیبایی برخوردار هستند که گاهی تشخیص آن ها از سنگ طبیعی بسیار مشکل می باشد.

سنگ های مصنوعی از ترکیب سیمان پرتلند با سنگ دانه های سبک و رنگ دانه اکسید آهن تولید شده و جایگزینی مقرون به صرفه و مستحکم به جای سنگ طبیعی برای نمای ساختمان می باشد.

استفاده از سنگ های مصنوعی در نماسازی به جای سنگ طبیعی هزینه ی پیمانکار را به نصف و حتی یک سوم کاهش می دهد و ضمن اینکه وزن سبک تر سنگ های مصنوعی نسبت به سنگ طبیعی نصب و نگهداری آن را نیز آسان تر کرده و تا سالیان سال بدون هیچ مشکلی با دوام و پابرجا خواهند بود.

سنگ های مصنوعی با هزاران قالب سنگ مصنوعی جداگانه , تنوع طرح و رنگ بیشماری دارند و با هر سلیقه و هر نوع دکوراسیون سازگار هستند.

به طور کلی استفاده از سنگ در طراحی نمای داخلی و بیرونی ساختمان همیشه چشمگیر و جذاب بوده است و خواهد بود البته امروزه سنگ های مصنوعی جایگزین بسیار مناسبی به جای سنگ های طبیعی شده اند که با توجه به استحکام بالا , هزینه ی مناسب و تنوع زیاد یک انتخاب عالی برای نماسازی می باشد.

انواع دیگر از مصالح مانند آجر نما و یا سرامیک نیز برای نماسازی ساختمان ها استفاده می شود که چندان پرطرفدار نیست و در ساختمان های لوکس و مدرن امروزی استفاده نمی شوند.

کارخانه سنگ اصفهان

شماره تماس سریع برای خرید انواع سنگ ساختمانی از اصفهان

09134090995

 • almas site
 • ۰
 • ۰

 

شستشوی موکت در محل تهران


شستشوی مبل و موکت در محل در اکثر نقاط و شهر های کشور قرار دارد ولی مبل و موکت شویی هم مثل اکثر کار ها یک سری فن و فنون هایی دارد که در مبل شست و شویی های تهران بیشتر دیده می شود و می توان حرفه ای بودن کار آن ها را مشاهده کرد.
شستشوی مبل و موکت در محل در کدام نقاط تهران و کشور را شامل می شود ؟
شستشوی مبل در نقاط مختلف کشور و اکثر نقاط خود تهران هم انجام می شود. معمولا بیشتر پذیرش و سفارشات شستشو ها از جنوب تهران و یا غرب تهران انجام می گیرد و بیشتر بودن این ها هم از زیادی جمعیت در این نقاط است.
البته باید این را در نظر بگیریم که شست و شوی مبل و قالی در تهران مبل و قالی فقط به این مکان ها اختصاص ندارد بلکه شامل نقاط دیگر شهر از جمله شرق تهران را هم می شود.
ویژگی های شستشوی مبل و موکت در محل
و یکی از ویژگی های مهم این شستشو های قالی و مبل این است که در منزل هم انجام می شود یعنی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرنی که در اختیار دارند با استفاده از آن ها مبل ها را به راحتی و با صرف زمان کم تر شست و شو می دهند و یک ویژگی مهم و قابل توجه در این مبل شویی ها این است. قالیشویی غرب تهران پونک
شست و شوی مبل و قالی در تهران با استفاده از مواد نانو و با به کار گیری محبوب ترین پرسنل های کار آزموده و همچنین با ضمانت نامه کتبی صورت می گیرد که می تواند باعث بیشتر شدن اعتماد مشتری و همچنین باعث راحتی بیشتر مشتری می شود.
همچنین مشتری ها می توانند با استفاده از شماره تلفن هایی که در سایت همان شستشو و یا روی کارت های چاپی قرار دارند می توانند با گرفتن شماره آن ها به راحتی و کاملا واضح از شرایط شست وشو و قیمت و چگونگی آن پرس و جو کنند.
شستشوی مبل و قالی توسط سرویس کاران حرفه ای و کار بلد انجام می شود . که این امر برای کسانی که به تمیزی مبل و قالی اهمیت بیشتری می دهند این امکان را می دهد که بدون ترس از آن که مبل و قالی را با کیفیت کم و کم توجهی شست و شو دهند انجام دهند و با اطمینان خاطر سفارشات خود را ثبت دهند.
مبل شویی و قالی شویی ها برای راحتی مشتری کار در منزل را هم انجام می دهند که این از زمانی که مشتری برای بردن مبل و قالی برای شست و شو صرف می کند را کاهش می دهد. تعمیر ، رفوگری و ریشه دوزی فرش در تهران برای انواع فرش دستبافت و ماشینی و موکت شویی قالیچه های قیمتی و دستگاه مبل شویی صنعتی در قالیشویی سپید تهران قالیشویی نوآوران نانو بهترین قالیشویی تهران برای شستشوی فرش دستباف و گل ابریشم،مبل شویی در بهترین قالیشویی مخصوص فرش ابریشمی یا گل ابریشم دستباف و ماشینی عدم نیاز به جابجایی مبل : یکی از مهم ترین مزایای مبل شویی تهران را می توان عدم جابجایی مبل دانست. حمل و جابجا کردن مبلمان برای شستشو در محیط قالیشویی فرش دستباف  همواره مشکلاتی به همراه دارد.
قیمت مبل و قالی شویی چه قدر است؟
شستشوی مبل و موکت در تهران با دستگاه مبل شویی صنعتی در مقایسه با دیگر کار ها و شست و شویی ها واقعاً از قیمت خوب و ارزان تری برخوردار است و در مقابل کار در منزل هم که باید پول آن بیشتر و یا قیمت آن زیاد باشد اصلا این طور نیست. بلکه قیمت شست و شو مبل و قالی بسیار مناسب تر و با صرفه تر نسبت به بقیه قیمت ها است که این کار باعث جلب بیشتر مشتری می شود. و برای ثبت سفارش برای شست و شو مبل و قالی میتوانید در سایتی که آن مبل شویی دارد ثبت نام کنید و از ۱۰ درصد قیمت آن را کاهش دهید که با این کار هم در کاهش وقت و هم در کاهش قیمت آن هم میتوانید به مبل و قالی شویی ها کمک کنید و هم میتوانید به خود در این کار کمک کنید.

چنانچه در محیط ادارات نیاز به شستشوی موکت اداری باشد، می توان با دستگاه موکت شویی در چهار مرحله آن ها را شستشو داد. این چهار مرحله شامل موارد زیر است:
شستشوی مبل و موکت در تهران ها همان طور که در بالای صفحه گفتیم از قیمت مناسب برخوردار هستند و همچنین با صرف زمان کم تر صورت میگیرد و از نقاط قابل توجه دیگر این است که با استفاده از شوینده های کاملا بهداشتی و نانو و با دستگاه های کاملا پیشرفته صورت میگیرد و اصلا جای نگرانی در مشتری قرار نمیدهد.چنانچه در محیط ادارات نیاز به شستشوی موکت ها شود، می توان با دستگاه موکت شویی در چهار مرحله آن ها را شستشو داد. کاور مبل در تهران

برای استفاده از خدمات شستشوی موکت اداری در محل تهران با شماره تلفن 09124199829 تماس بگیرید

 • almas site